Asansörlü Nakliyat Hizmetini Kolayca Al

Asansörlü nakliyat, nakliye hizmetinin bina dışına bir mobil yük asansörü kurularak taşınma işleminin gerçekleştirilmesidir. Asansörlü nakliyat sayesinde taşınma işlemi daha kolay ve hızlı bir hal almaktadır. Teknolojinin tam olarak gelişmediği dönemlerde özellikle asansörsüz, dar yapılı merdivenlerden eşya taşımak oldukça zor olduğu gibi eşyalarda zarar görmekteydi. Artık nakliye hizmetlerinde dış cephelere kurulan asansörler sayesinde hem eşyaların zarar görme olasılığı minimuma indirgenmiş oldu hem de bir yerden bir yere taşınma daha da kolaylaştı. Bu doğrultuda asansörlü nakliyat hizmetinin sağlamış olduğu bazı avantajlar bulunmaktadır. Genel olarak bu avantajları sıralamak gerekirse;

  • Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde hem taşımacılık işlemleri hızlı bir şekilde ilerlemekte hem de eşyaların zarar görme olasılığı yok denecek kadar azdır.
  • Binada gürültü kirliliği yapılmadığı gibi binada ki hasar da en aza indirgenmiş olur.
  • Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız bulunmuş olduğunuz evden daha kısa sürede indirilip yeni gidecek olduğunuz eve hızlı bir şekilde taşınacağı için zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
  • Asansörlü evden eve nakliye hizmeti sayesinde eşyalarınızın demontajı, paketlenmesi, taşınması, yeni evde montajı ve yerleştirilmesi hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapılıp kısa sürede size teslim edilir.

Asansörlü Nakliyat Firmaları

Asansörlü nakliyat hizmetleri özellikle yüksek katlı binalardan yüksek katlı binalara taşınırken çok önemlidir. Hem insan gücü hem de eşyaların zarar görmeden kısa süre içerisinde taşınması konusunda bu hizmetin çok faydalı olduğunu belirtmek gerekir. Asansörlü nakliyat firmaları ile iletişim kurmak, size en yakın asansörlü nakliyat firmalarını bulmak için web sitemizden yararlanabilirsiniz. Web sitemizi ve haritamızı kullanarak yakın çevrenizde ki asansörlü nakliye hizmeti veren firmaları bularak bu firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sitemiz üzerinde yer alan haritamızda konumunuza izin vermeniz yeterli olacaktır.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat söz konusu olduğunda fiyatları etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat fiyatları belirleme de en büyük etken asansörlü taşımacılık hizmetinde taşınma işleminin kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata çıkarılacağıdır. Çünkü kat yüksekliğine göre asansör kullanılacağı için fiyatlar buna göre belirlenmektedir. Asansörlü nakliyat fiyatlarının belirlenirken insan gücü de göz önünde bulundurulur. Asansörlü taşımacılık diğer taşıma işlemlerine göre daha kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemesinin yanı sıra insan gücüne çok fazla ihtiyaç duyulmadığından nakliye fiyatları da daha uygun olmaktadır. Web sitemiz üzerinde yer alan asansörlü nakliyat firmalarının fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Fakat size en yakın ve uygun fiyat teklifi sunan asansörlü nakliyat firmalarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Konumuzu haritamız üzerinde paylaşarak sizin çevrenizde yer alan firmaları bulabilir ve firmalardan fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Asansörlü taşımacılıkta ilk önce eşyaların indirileceği binanın dış cephesine asansör kurulur. Asansör boyutu taşımanın yapılacağı bina yüksekliğine göre ayarlanmaktadır. Uygun asansör kurulumu sağlandıktan sonra hızlı ve kısa bir sürede eşyalar asansöre yüklenip aşağıya indirilir ve araca yüklenir. Daha sonra yeni taşınılacak eve gidilerek aynı şekilde asansör kurulumu gerçekleştirilir. Eşyalar indirilirken ya da yukarı çıkarılırken balkon, teras gibi geniş alana sahip yerler kullanılır. Araçta ki eşyalar asansörlü sistemde ki palet üzerine dikkatli bir şekilde yerleştirilerek evinize taşınması sağlanır.

Yüksek katlı binalarda insan gücü ile taşımacılık hizmeti sağlamak hem çok zor hem de çok maliyetli olacaktır. Bunun yanı sıra taşınma süreciniz de uzun bir zaman içerisine yayılacaktır. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için asansörlü nakliye hizmetlerini tercih etmek daha akıllıcadır.

Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınızı taşıtmak istiyor ancak güvenebileceğiniz bir firma bulamıyor musunuz? Sitemiz üzerinden bu hizmeti veren kişileri görmeniz oldukça basit. Ama en büyük problemin güven ve kalite olduğunu düşündüğümüz için yorum ve yıldız sistemini sizler için geliştirdik. Sistem sayesinde firmanın geçmişte yapmış olduğu tüm işleri, yapılan yorumları ve aldığı puanı görebilirsiniz.

İl Seç

İlçe Seç