Ev Temizliği

Ev Temizliği hizmeti verenini bulamadık. Umuyoruz ki Ev Temizliği hizmeti için kısa sürede burada hizmet veren olacaktır. Siz Ev Temizliği hizmeti veriyorsanız ve burada yer almak istiyorsanız buraya tıklayın.

Ev Temizliğinizi Kolayca Yaptırın

Ev temizliği, insanın gözünü en çok korkutan, yorgunluğa neden olan fakat ertelenmesi çokta mümkün olmayan bir iştir. Özellikle çalışan kadınlar açısından bu durum daha zordur. Ev temizliğine başladığınız ilk andan itibaren bir an önce işleri bitirmek için çabalıyor fakat işleri çabuk bitirmek içinde üstün körü ev işi yapmak istemiyor musunuz? Çoğu zaman evinize, kendinize vakit ayıramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Bu durumda bir ev hanımı ya da çalışan bir kadın olun farketmez. Hem kendinize vakit ayırmak hem de evinizde istediğiniz temizliğe kavuşmayı istiyorsanız ev temizliği için bir temizlik firmasından yardım alabilirsiniz. Temizlik firması bulma konusunda en uygun alternatif kolayca.com adresidir. Çünkü web sitemiz üzerinde yer alan firmalar ev temizliği sırasında bütün detayları özenli, profesyonel ve titiz bir şekilde ele aldıkları gibi uygun fiyat seçenekleri de sunmaktadırlar. Ev temizliğiniz için kolayca.com üzerinden iletişime geçeceğiniz temizlik firmaları belirlemiş oldukları süre içerisinde belli başlı hizmetler vermektedirler. Bu hizmetleri genel olarak sıralamak gerekirse:

  • Oturma odası, salon ve yatak odası temizliği: Yataklar toplanır ve yatak, koltuk üzerinde kıyafetler varsa katlanıp yerine kaldırılır. Yerler silinir, süpürülür. Mobilyalar, görünen yüzeyler ve peteklerin üzerinde ki tozlar alınır. Camlar silinir ve odada ki çöpler atılır.
  • Banyo ve tuvalet: Tuvalet, küvet, lavabo, ayna, duşakabin, musluk ve tezgah temizlenir. Banyonun yüzeyi silinip süpürülür. Peteklerin üzerinde ki tozlar alınır. Banyo dolap kapakları silinir. Banyo ve tuvaletlerde ki temiz havlular katlanıp yerine yerleştirilir. Çöpler atılır.
  • Mutfak: Bulaşıklar yıkanır. Lavabo, tezgah, fayans ve musluklar temizlenir. Mutfak camları silinir. Mutfak dolaplarının kapakları silinir. Mutfak zemini silinip süpürülür. Mutfakta ki mobilyaların tozu alınır. Görünen yüzeyler ile peteklerin tozu alınır. Çöpler atılır.

Ev temizliğinde firmaların vermiş oldukları hizmetler genel olarak bu şekildedir. Firmalardan özel hizmet talep ettiğiniz takdirde; fırın, buzdolabı temizliği, ütü yapma, duvar silme ve yemek gibi hizmetlerde alabilirsiniz.

Ev Temizliği Firmaları

Kolayca.com üzerinde yer alan ev temizliği firmaları temizlik hizmetlerini ve faaliyetlerini profesyonel bir şekilde yerine getirmekte ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ev temizliği gibi oldukça detay ve önem gerektiren hizmet kategorilerinde zorlu bir süreç içerisinde yer aldıklarının bilincinde olarak sahip oldukları profesyonel ekip ile ev temizliğinizi en iyi şekilde yapmaya özen göstermektedirler.

Günümüzde çok sayıda ev temizliği firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar arasından deneyimli, profesyonel, güvenilebilir bir firma tercih etmek sizin için oldukça zor bir süreç olacaktır. Bu gibi zorluklar ile karşılaşmamak ve size en yakın ev temizliği firmalarını bulmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Web sitemiz de yer alan haritalar üzerinde konumuzu aktif hale getirerek yakın çevrenizde ki temizlik firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları, genel olarak evin büyüklük derecesine göre ve yukarıda yer alan hizmetler doğrultusunda belirlenmektedir. Fiyatları belirleyen standartlar evin boş veya doluluk oranına ve 1+1, 2+1, 3+1 gibi büyüklüklerine göre değişmektedir. Kolayca.com web sitemiz üzerinde yer alan ev temizliği firmalarının temizlik fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Ev temizliği firmaları ile tanışarak onlardan evinizin temizliği için fiyat almaya ne dersiniz? Sistemimiz üzerinden size en yakın olan temizlik firmasını haritamız üzerinden bulabilirsiniz. Yer alan firmalardan hangisine güvenebileceğiniz ve hangisinin iyi olduğu konusunda şüphelerinizin olduğunu düşünüyoruz. Hiç üzülmeyin. Tek yapmanız gereken firmanın profiline girmek. Bu kısımda firma hakında ön bilgi sahibi olabilir ve geçmişte hizmet alan kişilerin yapmış olduğu yorumları görebilirsiniz.

İl Seç

İlçe Seç