Kuru Temizleme

Kuru Temizleme hizmeti verenini bulamadık. Umuyoruz ki Kuru Temizleme hizmeti için kısa sürede burada hizmet veren olacaktır. Siz Kuru Temizleme hizmeti veriyorsanız ve burada yer almak istiyorsanız buraya tıklayın.

Kolayca Kuru Temizle Hizmeti Alın

Kuru temizleme, yaşantımız içerisinde bizlere sunulmuş olan büyük kolaylıklardan biridir. Bazı lekeler evde müdahale edilerek yok edilemediği gibi bazı kıyafetlerin de evde ki imkanlar dahilinde temizlenmesi mümkün değildir. Bu gibi durumlarda kuru temizleme en büyük kurtarıcımız olmaktadır. Kuru temizleme sayesinde kıyafetlerin temizlenmesi daha sağlıklı olduğu gibi ürünlerin renginde ve kalitesinde bir bozukluk meydana gelmemektedir. Peki, kuru temizleme işlemi nasıl yapılıyor?

Kuru temizleme sektöründe ki temizleme işlemlerinde su kullanılmamaktadır. Su yerine farklı temizleyiciler kullanılarak yıkama işlemi yapılmaktadır. Sabun ve su ile yapılan temizlikten ayırt edilebilmesi için kuru temizleme adı verilmiştir. Kuru temizleme işleminde öncelikle ürünler arasında bir gruplandırma yapılır. Aynı özellikte ve aynı kumaş yapısına sahip ürünler bir araya toplanarak farklı ürünler ile yıkamamaya özen gösterilir. Daha sonra lekeli giysilere özel leke çıkarıcı uygulamalar yapılarak lekenin yok olması sağlanır. Bundan dolayı giysilerinizde çıkmayan lekeler varsa kuru temizlemeye kıyafetlerinizi teslim ederken bu durumu belirtmeniz gerekmektedir.

Giysilere uygulanan leke çıkarma işlemi kuru temizleme öncesi hazırlık aşaması olarak düşünülebilir. Leke çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra gerekli kontroller yapılır ve ürünler kuru temizleme makinesine yerleştirilir. Kuru temizleme firmalarında kullanılan makineler çamaşır makinesi ile kurutma makinesi karışımı bir sistem barındırmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günden güne daha çok özelliğe sahip makineler üretilmektedir. Kuru temizleme makinesinin tambur kısmına yıkama için 1/3 oranında çözücü eklenir. Tamburun dönmesiyle çamaşırlar alt üst olurlar. Bu sırada da sıcaklığın 30 derece olması gerekir. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra çözücü arıtma kazanına geçilir. Buradan da ürünler yoğuşturma ünitesine gönderilir. Kuru temizleme bölümünde yıkama yaklaşık 8-25 dakika arasında değişmektedir. Sürenin farklılık göstermesi kumaş yapısı ile ürünlerde ki lekeye göre değişmektedir.

Kuru Temizleme Firmaları

Kuru temizleme sayesinde ürünlerde ki sıvı ve katı yağları suyun dahi çözemeyeceği şekilde çözdürerek temizletebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünlerin rengi solmaz ve deforme olmazlar. Kuru temizleme işlemlerinin yukarıda yer verdiklerimizin yanı sıra daha birçok avantajı bulunmaktadır. Kuru temizleme hizmeti aldığınızda bu avantajlardan siz de yararlanmak istiyor ve profesyonel kuru temizleme firmaları ile çalışmak istiyorsanız kolayca.com web sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz üzerinde ziyaretçilerimizin ücretsiz olarak yararlanabileceği bir harita sistemi bulunmaktadır. Bu harita üzerinde konumunuzu paylaşarak size en yakın kuru temizleme firmalarına ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinde tek tek firma aramak ya da firmalardan tek tek fiyat talep etmek yerine sitemiz üzerinde yer alan firmalarla ya da harita sistemini kullanarak iletişim kuracağınız firmalara yönelik kuru temizleme hizmetine dair nasıl bir hizmet bekliyorsanız bunu kısa ve net olacak şekilde birkaç cümle ile açıklayarak ücretsiz teklif toplayabilirsiniz. İstediğiniz hizmete yönelik firmalar size teklif sunacaktır. Bütçenize göre en uygun fiyatı sunan kuru temizleme firmasını sitemizde ki yorum ve yıldız sisteminde hizmet alan müşterilerimiz tarafından yorumları ve yıldızları değerlendirerek seçebilirsiniz.

Kuru Temizleme Fiyatları

Kuru temizleme fiyatları, ürünlerin yapısına ya da miktarına göre belirlenmektedir. Kolayca.com üzerinde yer alan kuru temizleme firmalarının fiyatları firmadan firmaya farklılık gösterebilmektedir. Kuru temizleme işlemleri büyük bir titizlik gösterilerek ilerletilmesi gerektiği için firmalarda ki fiyat farklılıkları da gösterilen özen ve işçiliğe bağlı olarak değişmektedir. Temizlenmesi için kuru temizlemeye vereceğiniz ürünlerin profesyonel ve güvenilir firmalar tarafından temizlenmesini istiyorsanız kolayca.com web sitemizden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz hizmete yönelik firmalar size fiyat teklifi versin. Siz de aralarından en uygun fiyat teklifi sunan kuru temizleme firmasını seçin. Seçim yaparken firmaların almış olduğu hizmet puanına ve müşteri yorumlarına bakma gibi bir imkanınız da bulunmaktadır.

Size en yakın kuru temizleme firmasını bulmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken kuru temizleme hizmet sayfası üzerinde yer alan haritadan konumunuza izin vermek veya bulunduğunuz konumu seçmek. Daha sonra arama yaparak çevrenizde yer alan firmaları bulabilirsiniz.

İl Seç

İlçe Seç