Radyatör ve Petek Temizliği

Radyatör ve Petek Temizliği hizmeti verenini bulamadık. Umuyoruz ki Radyatör ve Petek Temizliği hizmeti için kısa sürede burada hizmet veren olacaktır. Siz Radyatör ve Petek Temizliği hizmeti veriyorsanız ve burada yer almak istiyorsanız buraya tıklayın.

Radyatör Petek Temizliği Hizmeti Burada

Kış aylarında ısınmak için sürekli kullanmış olduğumuz radyatörlerin, peteklerin zaman zaman bakıma ve temizlenmeye ihtiyacı vardır. Bu sayede kış aylarında peteklerden daha verimli ısı elde edilmektedir. Radyatör petek temizliği petek temizliğinde profesyonel olan firmalar tarafından yapılmalıdır ve ısıtma sistemi içerisinde yer alan bütün ve petekleri kapsadığından dolayı oldukça zahmetli bir iştir. Petek temizliğini üstünkörü olacak şekilde yapmak doğru değildir. Radyatör petek temizliğinde profesyonel olarak bu işi yapan firmalar özel kimyasallar kullanarak titiz bir çalışma göstermektedirler. Radyatör petek temizliği hakkında genel olarak bilgi verecek olursak:

Radyatör petek temizliği iki aşamadan oluşmaktadır. 1.aşamada petekler ile ısıtma tesisatında ki üst boru sistemlerinin temizliği yapılır. 2.aşamada ısıtma tesisatında ki boruların alt kısımlarının temizliği yapılmaktadır.

Radyatör petek temizliğinde ilk önce kombi kapatılır. Tesisat içinde ki bütün su boşaltılır. Suyu boşaltmak için banyolarda tahliye vanaları vardır. Banyoda tahliye vanası bulunmuyorsa radyatörlerde ki purjör vanası sayesinde peteklerin içinde ki su boşaltılır. Tesisat veya petek için gerekli kontroller sağlandıktan sonra petek temizleme makinasının tesisata monte edilecek yeri belirlenmektedir. Genelde banyo, mutfak veya balkonda yer alan radyatör, kollektör ya da havlupan sökülmektedir. Bütün odaların petek temizliğinin kolay bir şekilde yapılabilmesi ve hiçbir yerin kirletilmemesi için 10-15 metre uzunluğunda hortumlar kullanılmaktadır. Radyatör petek temizliği sırasında çıkan pis gider için genellikle tuvalet, banyo ya da lavabo kullanılır. Çift yönlü yıkama yapılır. Petek temizliği yaklaşık 1-2 saat sürer.

Radyatör Petek Temizliği Firmaları

Radyatör petek temizliğinin sağlamış olduğu belli başlı avantajlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi yakıt tasarrufu sağlamasıdır. Bunun yanı sıra peteklerin daha dengeli ve daha çabuk ısınmasını sağlamaktadır. Kombinin sessiz ve daha ekonomik çalışmasını sağlar. Kombi ve kombi tesisatının kullanım ömrünü uzatır. Radyatör petek temizliği yaptırmaya karar verdiğinizde yukarıda yer vermiş olduğumuz avantajlardan sizde yararlanmak istiyorsanız radyatör petek temizliği firmaları arasında seçim yaparken profesyonel ve başarılı bir firmayı tercih etmeniz çok önemli. Yakınınızda size en iyi ve en uygun fiyatlı petek temizliği hizmeti verecek bir firma arıyorsanız kolayca.com web sitemiz üzerinde yer alan haritadan yararlanabilirsiniz. Harita üzerinde konumunuzu aktif hale getirdiğiniz takdirde size en yakın radyatör petek temizliği yapan bütün firmalara kısa sürede ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden tek tek petek temizleme firması aramak zorunda kalmayarak bütün firmalara tek bir site üzerinden ulaşabileceksiniz. Tek tek firma aramak zorunda kalmayacağınız gibi firmalardan tek tek fiyat almak zorunda da kalmayacaksınız. Sitemiz üzerinden istediğiniz radyatör petek temizliğini birkaç kısa cümle ile özetleyerek firmalardan istediğiniz hizmete yönelik ücretsiz fiyat talep edebilirsiniz.

Radyatör Petek Temizliği Fiyatları

Radyatör petek temizliği fiyatları temizlenecek petek sayısına göre farklılık göstermektedir. Petek temizliği fiyatları belirlenirken aynı zamanda ısıtma sistemi ve petek modeli de göz önünde bulundurulur. Petek modeline göre fiyatlandırma yapıldığında maliyeti oldukça yüksek olan petek temizliği alüminyum peteklerdir. Bunun sebebi ise radyatör petek temizliği sırasında alüminyum peteklerin daha fazla işçilik gerektirmesidir. Alüminyum peteklerden sonra sırayla döküm petekler, panel petekler şeklinde fiyatlandırma da bir düşüş söz konusu olur. Kolayca.com üzerinden iletişim kuracağınız petek temizliği yapan firmaların fiyatları birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Radyatör petek temizleme hususunda profesyonel, işini başarılı bir şekilde yapan firmalar ile çalışmak aynı zamanda daha uygun radyatör petek temizlime fiyatları ödemek istiyorsanız kolayca.com üzerinde yer alan firmalardan birini tercih edebilirsiniz. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak bütçenize en uygun fiyatı sunan firmayı site üzerinde yer alan yıldız ve yorum sistemi üzerinden değerlendirerek tercih edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

İl Seç

İlçe Seç