Led Ekran Kiralama Firmaları Burada

Son yıllarda çok fazla tercih edilen led ekran kiralama hizmetinden birçok etkinlikte tercih ediliyor. Konser etkinliklerinde sıkça rastlanan bu ekranlar fuar organizasyonlarında ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Led ekran, yüksek kaliteye sahip olan ve dış kısmı kaplı olan ledlerin bir araya gelmesi ile oluşan görüntü sistemleri olarak tanımlanabilir. Bu sistemler genelde monitör ya da televizyona benzeyen bir yapıda üretilirler. Bunlarda koruyucu cam bulunmaz ve bu özelliği sayesinde dış alanlarda parlama yapmadan ya da yansıma oluşturmadan görüntü aktarımı sağlarlar.

Bu cihazlarda bilgisayar ya da çeşitli harici disklerden alınan dijital görüntüler ekrana aktarılarak kullanılır. Led ekran kiralama hizmeti ile temin edilen ekranlar hem açık hem de kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Led Ekran Çeşitleri Nelerdir?

Led ekran kiralama hizmeti kapsamında çeşitli ekranlar hizmete sunulmaktadır. Her ekranın özellikleri farklı olduğundan genelde etkinliğin yapılacağı alana ya da sunulacak görüntüye uygun ürün tercih edilmektedir. Led ekran çeşitleri açık ve kapalı alan etkinlikleri olmak üzere iki farklı şekildedir.

Açık hava etkinliklerinde tercih edilen ekranlar, genelde dış mekân ledleridir. Bu ekranlar yüksek bir ışık gücüne sahiptir. Gün ışığında gerçekleştirilen organizasyonlarda bu ekranlar herhangi bir şekilde parlama yapmaz. Yüksek bir görüntü kalitesine sahiptir ve alanın her yerinden rahatlıkla izlenebilme imkânı sunar.

Kapalı mekân etkinliklerinde kullanılan ekranlar ise mekânda bulunan ışık durumuna göre tercih edilir. Aynı zamanda mekanın büyüklüğü ve bu mekânda bulunan ışık türlerine göre farklı modellerde ekran seçimi yapılabilir. Led ekran kiralama hizmeti çerçevesinde tüm detaylar büyük bir önem taşımaktadır.

Led Ekranlar Nerelerde Kullanılıyor?

Led ekranların kullanım alanları son derece geniştir. Bu alanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Fuar organizasyonları,
  • Mezuniyet organizasyonları,
  • Konser etkinlikleri,
  • Reklam etkinlikleri,
  • Düğün organizasyonları

Led ekranların en çok kullanıldığı alanlar içerisinde yer almaktadır. Bu ekranların her organizasyonda kullanılması aslında organizasyonun kusursuzluğu açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Led Ekran Kiralamanın Avantajları Neler?

Led ekran kiralama hizmetlerinin farklı avantajları bulunuyor. Fuar organizasyonlarında kullanılan ekranlar ile markaların ve firmaların tanıtımını yapabilmek daha kolay hale geliyor. Firmaya ait olan tanıtım filmlerini bu organizasyonlar sırasında katılımcılara izletmek ve onlara hitap etmek daha kolay hale gelmektedir.

Konser alanlarında kullanılan led ekranlar ise farklı şekillerde çekilen konser görüntülerinin konsere katılanlara izletilmesinde son derece etkili olan bir yöntemdir. Reklam etkinliklerinde kullanılan ekranlar, marka ve firmaların reklamlarını hem caddelerde hem çeşitli sokaklarda halka izletebilme imkânı sunmaktadır.

Düğün organizasyonlarında kullanılan led ekranlar ise düğün öncesinde çekilen fotoğrafların, video görüntülerinin düğüne katılan davetlilere paylaşılmasında tercih edilmektedir. Aynı zamanda düğüne giriş kısmında gelin ve damadı daha rahat görmek için de bu ekranlar son derece idealdir.

Led Ekran Montajının Yapılması

Led ekranların montajının yapılabilmesi için mutlaka bu alanda profesyonel birilerinden destek almak gerekiyor. Bu işlem için de genelde kiralamanın yapıldığı firmanın personelleri sizlere yardımcı oluyor. Ekranların montajının yapılabilmesi için kiralama işlemi sonrasında ekran ile birlikte montajı yapacak personel de firma tarafından yönlendirilmektedir.

Led Ekran Kiralama Fiyatları

Led ekranların kiralama fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Ekranın ne kadar süre kiralanacağı, ne tür bir ortama kullanılacağı, boyutları ve görüntü kalitesi gibi faktörler fiyatları üzerinde etki etmektedir. Bununla birlikte led ekranların kiralanmasında açık ve kapalı alan konusu da önemli bir detaydır. Profesyonel bir led ekran ile kusursuz organizasyonlar düzenleme imkanı bulabilirsiniz.

Led ekran kiralamak için sokağa çıkıp bu hizmeti veren bir yer aramanıza hiç gerek yok. Sitemiz üzerinde yer alan harita üzerinde size en yakın led ekran kiralama hizmeti veren işletmeleri bulabilirsiniz. Bu yerlerin sunmuş olduğu hizmet size uygun değil mi? O halde teklif almak için yeni bir ilan oluşturmanızda yarar var.

İl Seç

İlçe Seç